Xsmok báze PG20 VG80 250ml

Základní báze 80/20
80/20 250 ml báze
149 Kč 123 Kč bez DPH
Do 2-3 dnů
Osobně v Chomutově:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódXSM2080250VýrobceXSMOKZáruka24 měsíců

Popis:
Chemická směs propylenglykolu (ozn.PG) a glycerolu (ozn.VG), tzv. báze.  Namíchaná je v poměru 20% PG a 80%VG.  Používá se jako základ pro domácí míchání liquidů do elektronických cigaret. Báze s poměrem složek PG a VG 20/80 je určena pro kouření přímo do plic (DL), pro vysoký podíl VG se této bázi říká Velvet, má značnou kouřivost (tzv. mraky).  Propylenglykol v bázi resp. liquidu funguje jako nosič chutě (aromata), glycerol slouží k tvorbě dýmu.

Báze samotná je bez chuti, dochucuje se aromaty - příchutěmi.  Těch je nepřeberné množství od mnoha výrobců, jsou příchutě tabákové, ovocné, s příchutěmi koláčů, nápojů apod. Příchutě se s bází míchají v poměru určeném výrobcem, řádově 2-15%. Po smíchání báze s příchutí je nutné nechat namíchaný liquid uzrát několik dnů až týdnů (podle druhu).

Upozornění:  báze PG20/VG80 může u některých atomizérů určených pro klasické kouření (MTL) způsobit ucpání žhavící hlavy a následně její přepálení, neboť glycerol je výrazně hustší než propylenglykol a tyto atomizéry resp. jejich žhavící hlavy jsou konstruovány pro řidší liquidy s vyrovnaným poměremv PG a VG 50/50% (max PG35/VG65).

Parametry:
obsah propylenglykolu (PG) 19,25%
obsah glycerolu (VG) 79,25%
obsah vody max. 0,5 % 

Balení:  250ml

Objem (ml)250
Obsah nikotinu (mg)0
Poměr PG/VG20/80
VýrobceXSMOK
Popis
Na vašem soukromí nám záleží

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Povolit všePodrobné nastavení
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.