OXVA Xlim V2 Pod elektronická cigareta

900mAh, 25W, 2ml
ECG11426
KódECG11426

Nová generace POD systému OXVA Xlim.

Původní tělo bylo zachováno, inovovány však byly cartridge.

Hlinikové tělo váží pouhých 47 gramů a má délku 111mm, díky čemuž je velmi kompaktní. Integrovaná baterie má kapacitu 900mAh a nabíjí se pomocí USB-C portu umístěného na spodní části.

 

Díky postrannímu airflow, které je řešeno praktickým posuvníkem můžete regulovat tuhost potahu. Zařízení má regulovatelný výkon v rozmezí 5-25W, který se sám nastavuje dle odporu cartridge (lze jej však přizpůsobit, dle vlastního uvážení).

Tlačítko pod dipslejem lze využít k nastavení výkonu, vynulování počtu potahů a lze jej i zamknout a využívat pouze podtlakového spínání.

 

Obsah balení:

  • 1x OXVA XLIM Pod
  • 1x Cartridge 2ml, 0,8 ohm
  • 1x Cartridge 2ml, 0,6 ohm
  • USB-C kabel
  • Manuál

 

Popis
Na vašem soukromí nám záleží

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Povolit všePodrobné nastavení
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.