FITTOP FFP2 KN95 respirátor 1ks

respirátor KN95 FFP2
Respirátor KN95 FFP2
Respirátor KN95 FFP2
Respirátor FFP2
Respirátor KN95
30,3 Kč 25,0 Kč bez DPH
Do 2-3 dnů
Osobně v Chomutově:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódECG11113VýrobceFITTOP
Součástí tohoto produktu je:

Respirátor třídy KN95 - FFP2, který dokáže filtrovat 95% pevných netoxických částic a vodních aerosolů v koncentracích nepřevyšujících desetinásobek NPK (dle standardu FFP2) v souladu s normou CE EN 149.

 

Respirátor chrání nejen okolí před uživatelem - stejně jako rouška, ale zejména i nositele, což klasické roušky či šátky nedokáží.

 

Podle WHO (Světové zdravotnické organizace) je respirátor základní ochranou před viry SARS-CoV-2 (koronavir) způsobující oněmocnění Covid-19.

 

Jeho životnost je závislá na koncentraci částic v atmosféře uživatele a jeho dechové frekvenci. Respirátory nechrání proti plynům, toxickým, radioaktivním a mikrobiálním částicím a škodlivým parám.

 

VýrobceFITTOP
Respirátor KN95 FFP2Respirátor KN95 FFP2
Respirátor FFP2Respirátor FFP2
Respirátor KN95Respirátor KN95
PopisObrázky
Na vašem soukromí nám záleží

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Povolit všePodrobné nastavení
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.