Eleaf iStick Basic GS Air 2 set

2300mAh, max.30W, objem 2ml
iStick Basic01
iStick Basic01
iStick Basic sedy
iStick Basic ruzovy
iStick Basic modry
iStick Basic cerveny
iStick Basic stribrny
iStick Basic cerny
iStick Basic02
iStick Basic07
iStick Basic08
iStick Basic13
KódECG10295VýrobceELEAFZáruka24 měsíců

Kompletní set elektronické cigarety Eleaf iStick Basic s atomizérem Eleaf GS Air 2

Popis:
Eleaf iStick Basic s atomizérem GS Air 2 je při svých kompaktních rozměrech, relativně nízké hmotnosti a velké kapacitě baterie, ideální cigaretou pro každodenní kouření. Je určen pro kouření stylem MTL (pusa-plíce) tedy jako náhrada klasické cigarety. 

iStick Basic má originální řešení vkládání atomizéru do těla baterie pomocí magnetickéko konektoru. Díky této vychytávce můžete atomizér kdykoliv vyjmout bez šroubování, pouze ho vysunete. Touto konstrukcí a uložením atomizéru vedle baterie jsou zajištěny kompaktní rozměry i při velké kapacitě baterie 2.300mAh. V sadě je i další magnetický konektor se závitem eGO. Ten můžete našroubovat na jiný echomizér do průměru 14mm a používat ho také s baterií iStick Basic. Atomizér GS Air 2 v originální sadě však používá výkonné hlavy o odporu 0,75ohm takže jeho použití s Basicem je ideální. Hlavy GS Air 2 s odporem 0,75ohm jsou povedené a zajišťují věrné podání chuti. Alternativně lze použít hlavy s odporem 1,2ohm a 1,5ohm.

V gripu Basicu je okénko, které umožňuje kontrolovat hladinu liquidu. Praktické je podsvícení echomizéru bílou kontrolkou, takže při používání vidíte průhledem hladinu náplně i ve tmě. Led indikace je také vidět okolo tlačítka nebo nejlépe v micro USB konektoru.

Ecigareta iStick Basic má velmi jednoduché ovládání, žádná regulace výkonu (ten je určen pouze odporem použité žhavící hlavy), prostě zmáčknete a kouříte. Atomizér GS Air 2 v sadě má regulaci průtoku vzduchu (air flow) pootočením kovového kroužku na základně atomizéru, což je v této cenové kategorii nadstandardní.

Jak už se stává zvykem u elektronický cigaret resp. baterií Eleaf, má i Basic jednoduchou indikaci stavu nabití baterie. Po ukončení potahu pustíte tlačítko a LED kontrolka se na chvilku rozsvítí a nebo bliká. Pokud svítí nepřerušovaně, tak je baterie nabitá na 60-100%, pokud bliká velmi pomalu, tak na 30-60% a čím rychleji bliká, tak je více vybitá.
Baterie se nabíjí standardně přes micro USB konektor, takže můžete použít běžnou USB nabíječku (v balení je přiložen kabel USB  / Micro USB). Doporučený nabíjecí proud je 1A. Po připojení na nabíječku se LED kontrolka rozsvítí červeně a po nabití baterie zhasne. Při nabíjecím proudu 1A je doba nabíjení 3 hodiny.


Technické parametry:

Baterie iStick Basic
Kapacita baterie: 2300 mAh 
Rozsah odporu žhavícíh hlav: 0,4 až 5 ohm
Nabíjení: microUSB konektor, vstup 5V
Připojení atomizéru: konektor magnetický
Maximální výkon: 30W
Integrovaný bateriový článek

Atomizér GS Air 2
průměr atomizéru 14mm
objem atomizéru 2ml
závit typ 510
žhavící hlavy 0,75ohm / 1,2ohm / 1,5ohm
osazená hlava GS Air 0,75Ohm, 8-25W
regulace průtoku vzduchu
vyměnitelný náustek 510
materiál pyrexové sklo a nerez


Obsah balení:
1 ks baterie iStick Basic 2.300mAh
1 ks GS Air 2 atomizér včetně žhavící hlavy 0,75 Ohm
1 ks náhradní žhavící hlava GS Air 0,75 Ohm
1 ks magnetický konektor 510
1 ks magnetický konektor eGo
1 ks nabíjecí kabel USB / USB Micro
návod v českém jazyce


Upozornění:
Novou žhavící hlavu je třeba nechat pořádně nasát liquidem. Při její instalaci je dobré kápnout cca 5-6 kapek rovnou do středu žhavící hlavy. Naplnit atomizér liquidem, našroubovat a poté nechat odstát 5 min, raději až 10 minut před prvním použitím. Liquid nikdy nedokuřujte až do konce, aby nedošlo k přepálení vaty ve žhavící hlavě. Životnost hlavy se odhaduje cca na 2-4 týdny. Záleží na tom, jak hodně kouříte, jakým stylem a také na používaném liquidu.


Klady

  • kompaktní rozměry při velké kapacitě baterie
  • možnost regulace průtoku vzduchu
  • atomizér je zasunutý v tělě baterie, takže je chráněn před poškozením
  • žhavící hlavy s věrným podáním chuti
  • výborný poměr cena / výkon

Zápory

  • LED signalizace není příliš vidět, kolem tlačítka je velmi málo místa, kudy prosvítá, zřetelnější je v Micro USB konektoru
  • lze používat pouze echomizéry do průměru 14mm, to je dáno konstrukcí baterie, takže jde spíše o vlastnost, než zápor

Náš názor: 

Eleaf iStick Basic je šikovná elektronická cigareta s inovativním řešením magnetického konektoru echomizéru. Uložením bateriového článku a atomizéru vedle sebe bylo dosaženo kompaktních rozměrů, takže ji skryjete v dlani a po krátkém zvykání si, opravdu padne do ruky.
Výkon baterie je dostatečný pro pohodové kouření stylem pusa plíce, tedy jako náhrada klasické cigarety. V této třídě je kapacita baterie nadstandardní. I náruživému kuřákovi vydrží na jedno nabití celý den. Žhavící hlavy GS Air 2 s odporem 0,75ohm, které se poprvé objevily právě v sadě iStick Basic a atomizéru GS Air 2, mají dobré podání chuti a slušnou kouřivost. Z vlastní zkušenosti je iStick Basic kvalitní elektronická cigareta, která je díky malým rozměrů vhodná pro každodenní nošení sebou a má výborný poměr cena / výkon.

VýrobceELEAF
Objem (ml)2
Kapacita (mAh)2300
iStick Basic01iStick Basic01
iStick Basic sedyiStick Basic sedy
iStick Basic ruzovyiStick Basic ruzovy
iStick Basic modryiStick Basic modry
iStick Basic cervenyiStick Basic cerveny
iStick Basic stribrnyiStick Basic stribrny
iStick Basic cernyiStick Basic cerny
iStick Basic02iStick Basic02
iStick Basic07iStick Basic07
iStick Basic08iStick Basic08
iStick Basic13iStick Basic13
PopisObrázky
Na vašem soukromí nám záleží

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Povolit všePodrobné nastavení
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.