Eleaf iJust S set Brushed Black

3000mAh, max. 50W, průměr 24,5mm
3000mAh, max. 50W, průměr 24,5mmVíce informací
Eleaf iJustS brushed black
Akce
999 Kč826 Kč bez DPH
Skladem
úterý 24.9Přepravní společností:pondělí 23.9Osobně v Chomutově:
KódECG10325-BBVýrobceELEAFZáruka24 měsíců
Zobrazit více

Kompletní set elektronické cigarety Eleaf iJust S

Upozornění: není určeno pro nikotinové náplně. 

Popis:
Eleaf iJust S je jednoduchá a výkonná elektronická cigareta pro kouření rovnou do plic DL a nebo pro Cloud Chasing CHL

Eleaf iJust S je nástupcem modelu iJust 2. Zvětšil se průměr na 24,5mm a kapacita baterie je 3000mAh oproti předchozím 2600mAh. Nově má také baterie indikaci stavu nabití. Zásadní změnou je nové robustní tlačítko na modelu S, které u iJust 2 bylo řešeno dost nešťastně a bývalo problémové. Objem clearomizéru je 4ml, takže zcela dostatečný. Z hlediska provozu a hlavně údržby, čištění a výměny komponentů je nespornou výhodou kompletní rozebíratelnost. Daší výhodou nové konstrukce je vyměnitelné skleněné tělo atomizéru iJust S. Plnění liquidem je horní, po odšroubování horního uzávěru s náustkem (klasický vyměnitelný 510 náustek).

Použité výkonné žhavící hlavy typu Eleaf EC 0,3ohm0,5ohm jsou známé a osvědčené už z iJust 2. S novým modelem přichází i nová nerezová žhavící hlava ECL s odporem 0,18 ohm, s větším průtokem vzduchu a hlavně s většími otvory pro přívod liquidu. Hlava Eleaf ECL 0,18 ohm pro iJust S má dvojitou nerezovou spirálu a výplň z čisté bavlny, což zajišťuje věrnou chuť liquidu a opravdu velké množství páry
Přívod vzduchu je proveden výřezy v základně atomizéru, s regulací přívodu vzduchu silikonovým kroužkem. Ovládání je jednoduché pomocí jednoho tlačítka, bez nastavování výkonu, prostě zmáčknete a kouříte. Indikační dioda je pod ovládacím tlačítkem.

Baterie má několik velmi užitečných funkcí:
ochrana proti zkratu - při odporu nižším jak 0,15ohm objeví zkrat a 3krát zabliká
ochrana atomizéru - po držení tlačítka déle jak 15s 10krát zabliká a baterie přestane žhavit
špatný kontakt atomizéru - světlo pomalu zabliká
ochrana před nízkým napětím - při poklesu pod 3,3V zabliká 40krát a automaticky se vypne, po nabití nad 3,7V se ochrana automaticky aktivuje
indikace stavu baterie - podle aktuálního úrovně nabití tlačítko po potahu krátce svítí (60-100%), pomalu bliká (30-60%), rychle bliká (10-30%), velmi rychle bliká (méně než 10%)

Baterie se nabíjí standardně přes micro USB konektor, takže můžete použít běžnou USB nabíječku (v balení je přiložen kabel USB  / Micro USB). Doporučený nabíjecí proud je 1A. Po připojení na nabíječku se LED kontrolka rozsvítí červeně a po nabití baterie zhasne. Při nabíjecím proudu 1A je doba nabíjení cca 4 hodiny.


Technické parametry:

Baterie iJust S
průměr 24,5mm
délka  81mm  (celkem i s atomizérem 139mm)
kapacita baterie: 3000 mAh 
rozsah odporu žhavících hlav: 0,15 až 3,5 Ohm
nabíjení: microUSB konektor
nabíjecí proud: 1A
maximální výkon: 50W

Atomizér iJust S
průměr atomizéru 24,5mm 
délka 62,5mm  (celkem i s atomizérem 139mm)
objem atomizéru 4ml
závit typ 510
osazená hlava EC 0,3ohm, variantně EC 0,5ohm / ECL 0,18ohm
regulace přívodu vzduchu silikonovým kroužkem
vyměnitelný náustek 510
materiál pyrexové sklo a nerez


Obsah balení:
1 ks baterie iJust S 3000mAh
1 ks atomizér iJust se žhavící hlavou EC 0,3ohm
1 ks náhradní žhavící hlava EC 0,5ohm
1 ks náhradní žhavící hlava ECL 0,18ohm
1 ks kroužek ovládání přívodu vzduchu
1 ks nabíjecí kabel USB / USB Micro
návod v českém jazyce


Upozornění:
Novou žhavící hlavu je třeba nechat pořádně nasát liquidem. Při instalaci doporučujeme zakápnout žhavící hlavu z horní strany na sítko a vatu nechat natáhnout liquidem. Toto opakovat několikrát, dokud není vidět, že je vata v bočních otvorech vlhká. Naplnit atomizér liquidem, našroubovat a poté nechat odstát 5 min, raději až 10 minut před prvním použitím. Liquid nikdy nedokuřujte až do konce, aby nedošlo k přepálení vaty ve žhavící hlavě. Životnost hlavy se odhaduje cca na 1-4 týdny. Záleží na tom, jak hodně kouříte, jakým stylem a také na používaném liquidu.


Klady

  • klasický válcový ergonomický tvar cigarety s kompaktními rozměry
  • velmi kvalitní provedení nerez/pyrex
  • vysoká kapacita baterie
  • výborná nová žhavící hlava 0,18 Ohm s věrným podáním chuti a velkou tvorbou páry
  • dobrý poměr cena / výkon (v balení jsou celkem 3 žhavící hlavy)
  • výměnné pyrexové sklo

Zápory

  • LED signalizace není příliš vidět, kolem tlačítka je velmi málo místa
  • regulace přívodu vzduchu silikonovým kroužkem není spolehlivá, ale nejlepší je stejně použití bez regulace a bez kroužku

Náš názor: 

Eleaf iJust S je velice povedená výkonná cigareta pro přímé potahování do plic, která svým klasickým elegantním tvarem tvoří alternativu ke gripům.  Díky kompaktním rozměrům na první pohled trochu "klame tělem", ale páry bude velmi, velmi mnoho. Pokud sebou nechcete tahat velký grip a vybíráte něco výkonného do kapsy, je iJust S ideální volbou. Nová žhavící hlava svou konstrukcí zaručuje dobré podání chuti a velké mraky páry. Přívod vzduchu sice není regulovatelný, ale velikost nasávacích otvorů (2 proti sobě) je navržena výborně. Přiloženým silikonovým kroužkem sice můžete přívod přiškrtit, ale obsluha není komfortní, kroužek se smýká a jediné rozumné využití je posunout ho výš na sklo atomizéru jako ochranu; a přiškrtit znamená méně vzduchu = méně mraků, a to by byla škoda...
Elektronickou cigaretu iJust S ocení zkušený vaper, který vyžaduje malé rozměry zařízení, ale i začátečník, který chce poznat kouzlo "sub-ohmového" kouření rovnou do plic a mraky páry.

VýrobceELEAF
Průměr (mm)24,5
Kapacita (mAh)3000
Typ závitu510
Délka (mm)139
Objem atomizéru (ml)4
Barvačerná broušená
PopisObrázky
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.