Eleaf GS Air 2 atomizér 14mm

atomizér Eleaf GS Air 2, průměr 14mm, objem 2ml
Eleaf GS Air2 atomizer
Eleaf GS Air2 atomizer
Eleaf GS Air2 atomizer airflow
259 Kč 214 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v Chomutově:zítraPřepravní společností:pátek 6.8
KódECG10301VýrobceELEAFZáruka24 měsíců

Popis:
Atomizér Eleaf GS Air 2 byl navržen zejména pro grip Eleaf iStick Basic. Má elegantní vzhled, tělo vyrobené z pochromované mosazi a pyrexového skla. Regulace přívodu vzduchu (air flow) se provádí jednoduše pootočením kovového kroužku na základně clearomizéru, což je v této cenové kategorii nadstandardní.  Žhavící hlava GS Air 0,75ohm má výplň z čisté bavlny a je umístěna ve spodní části clearomizéru, tím je neustále ponořena v liquidu a nedochází ke změně jeho chuti. Alternatině je možno použít GS Air hlavy s odporem 1,2ohm a 1,5ohm, mají však nižší kouřivost. Náustek je měnitelný.

Technické parametry:
délka 70mm
průměr 14mm
objem 2ml
napětí 3.5-5.5V
výkon 8-30W
odpor 0,75ohm
závit  510 


Upozornění:
Novou žhavící hlavu je třeba nechat pořádně nasát liquidem. Při její instalaci je dobré kápnout cca 5-6 kapek rovnou do středu žhavící hlavy. Naplnit atomizér liquidem, našroubovat a poté nechat odstát 5 min, raději až 10 minut před prvním použitím. Liquid nikdy nedokuřujte až do konce, aby nedošlo k přepálení vaty ve žhavící hlavě. Životnost hlavy se odhaduje cca na 2-4 týdny. Záleží na tom, jak hodně kouříte, jakým stylem a také na používaném liquidu.


 

VýrobceELEAF
Průměr (mm)14
Typ závitu510
Výška (mm)70
Objem atomizéru (ml)2
Barvastříbrná
Eleaf GS Air2 atomizerEleaf GS Air2 atomizer
Eleaf GS Air2 atomizer airflowEleaf GS Air2 atomizer airflow
PopisObrázky
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.