Eleaf EC NC 0,25ohm žhavící hlava Notch Coil SS316

žhavící hlava Eleaf EC NC, 0,25 ohm, 30-60W, nerez, typ Notch Coil
Eleaf EC NC 0,25 hlava
Eleaf EC NC 0,25 hlava
Eleaf EC NV 0,25 spirala
69,0 Kč 57,0 Kč bez DPH
Skladem: 62 ks
Osobně v Chomutově:ihnedPřepravní společností:zítra
KódECG10273-025VýrobceELEAFZáruka24 měsíců

Popis:
Eleaf přišel s dalším rozšířením řady EC žhavících hlav, tentokrát typ EC NC (Notch Coil). Jde o zcela nový pohled na řešení topných spirál, neboť tato již není namotána z klasického odporového drátu, ale je vyrobena vyfrézováním zářezů do tenké nerezové trubičky (ocel 316L). Důsledkem tohoto technického řešení je větší žhavící/odpařovací plocha, zvýšení tvarové pevnosti a odolnosti a prodloužení životnosti oproti spirálám z klasického odporového drátu.  Můžete se proto těšit na produkci většího množství páry a samozřejmě i věrnější podání chuti.  Odpor topné spirály je 0,25ohm, výplň z čisté bavlny. Vzhledem k použitému materiálu lze použít pro vysokovýkonné režimy s regulací výkonu a teploty VW, Bypass, TC-SS a TCR.

Kompatibilní s atomizéry Eleaf iJust 2, iJust S, Melo 2, Melo 3, Melo Mini/NanoLemo 3.

Technické parametry:
odpor 0,25ohm
výkonový rozsah 30-60W
materiál SS316L
typ Notch Coil 

Doporučení: Při prvním plnění clearomizéru kápněte několik kapek přímo do vaty žhavící hlavy!
Vždy mějte v clearomizéru dostat e-liquidu, jinak může dojít k poškození žhavící hlavy!

!Životnost žhavící hlavy závisí na intenzitě používání, řádově týdny! 

VýrobceELEAF
Odpor (Ohm)0,25

 

 

 

Populární nerezová ocel NotchCoilTM je nově zavedena jako člen atomové hlavy řady EC. Tento nový EC NC 0.25ohm Head je schopen pracovat pod vysokým příkonem, díky čemuž získáte skvělou zkušenost s velkou produkcí par a dobrou chutí.

 

rvní typ hlavy je takzvaná NotchCoil. Uvnitř se nachází zcela nový typ žhavící spirálky vyrobené z jednoho kusu nerezové trubičky, která nabízí podobné vlastnosti jako clapton spirálky. Díky svému většímu povrchu produkuje větší množství páry a zprostředkuje lepší chuť než spirálky klasické.

Druhou hlavou je již běžná dvojitá nerezová žhavící spirálka s odporem 0,25Ω.

Vzhledem k tomu, že jsou žhavící spirálky vyrobeny z nerezové oceli, je možné je použít jak v klasickém režimu výkon, tak v teplotním režimu pro nerezovou ocel.

otch Coil je nový typ žhavicího systému - není to žhavicí spirálka z odporového drátu, ale je vylisován z jednoho kusu perforované nerezové oceli 316L. Tím je dosaženo maximální tvarové pevnosti a odolnosti, nemění tvar jako klasické spirálky z odporového drátu. Další výhodou je velká odpařovací plocha a delší životnost než u klasických spirálek .
Velmi snadná je rovněž manipulace s Notch Coil - dlouhé vývody se jednoduše ohnou podle vaší potřeby, prostrčí se otvory ve sloupcích atomizeru a konce se zastřihnou. Pak stačí již provléci vatu a je hotovo.
Notch Coil lze přizpůsobit a použít jak pro vertikální, tak pro horizontální osazení žhavení.

Eleaf EC NC 0,25 hlavaEleaf EC NC 0,25 hlava
Eleaf EC NV 0,25 spiralaEleaf EC NV 0,25 spirala
PopisTechnické parametryObrázky
Na vašem soukromí nám záleží

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Povolit všePodrobné nastavení
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.