Aspire Pockex Edition 2021

1500mAh, 2ml, Micro USB, 0,6/1,2Ohm
Aspire Pockex LE
Aspire Pockex LE
Aspire Pockex Gold Gradient
Aspire Pockex Grey Gradient
Aspire Pockex Black & White
Aspire PockeX Red Gradient
Aspire Pockex Pink Gradient
KódECG10010VýrobceASPIREZáruka24 měsíců

Popis:
Aspire PockeX AIO je jednoduchá elektronická cigareta klasického tvaru ve stylu "all in one" s dostatečným výkonem a kapacitou 1500mAh. Použitá žhavící hlava Aspire má 2 vertikální nerezové spirály s celkovým odporem 0,6ohm. Variantně lze použít kanthalovou hlavu s odporem 1,2ohm, která má nižší kouřivost, ale delší životnost a je vhodná pro liquidy s vyšším obsahem nikotinu.  Výkon není nijak regulován, je určen odporem použité hlavy. Plnění je snadné, po odšroubování horního dílu s náustkem lze liquid nalít přímo do těla clearomizéru po rysku max. Nabíjení je přes micro USB port, cigaretu je možno pužívat i při nabíjení.

I u této cigarety použil Aspire revoluční novinku - technologii U-tech, kdy vzduch je nasáván zhora, proudí dolů ke dvěma vertikálním spirálám a zpět nahoru do náustku  (proud vzduchu ve tvaru U). To zaručuje tvorbu velkého množství páry a hlavně opravdu vynikající podání chuti liquidu.

Nespornou výhodou této cigarety je kompletní sortiment náhradních dílů, zejména výměnné skleněné tělo, ale i vrchní díl a sady těsnění.

Cigareta je svým jednoduchým ovládáním a plněním vhodná zejména pro začátečníky, ale výborné podání chuti a výkon ocení i zkušenější vaper.

Technické parametry:
objem 2ml
rozměry Ø 19,7 x 117,7mm
odpor 0,6ohm  (rozsah 18-23W)
kapacita baterie 1500mAh
nabíjení micro USB konektor 

Náš názor: 

Aspire PockeX je velice povedená jednoduchá cigareta, která díky své unikátní konstrukci nasávání vzduchu a výkonné žhavící hlavě má výbornou kouřivost a velice věrné podání chuti liquidu. Když k tomu přidáte precizní zpracování, výběr ze šesti barev a velmi solidní cenu, máte jednoznačně bestseler na trhu elektronických cigaret.
Aspire PockeX můžeme považovat za startovní cigaretu pro začátečníky, kteří nechtějí hledat kompromisy, ale díky svým parametrům ji ocení i zkušený vaper, který preferuje kompaktní rozměry.

VýrobceASPIRE
Aspire Pockex LEAspire Pockex LE
Aspire Pockex Gold GradientAspire Pockex Gold Gradient
Aspire Pockex Grey GradientAspire Pockex Grey Gradient
Aspire Pockex Black & White Aspire Pockex Black & White
Aspire PockeX Red GradientAspire PockeX Red Gradient
Aspire Pockex Pink GradientAspire Pockex Pink Gradient
PopisObrázky
Na vašem soukromí nám záleží

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Povolit všePodrobné nastavení
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.