VOOPOO Drag Mini 117W 4400mAh s atomizérem UFORCE T2 Tank 5ml B-Atrovirens DOPRODÁNO

4400mAh, 117W, 5ml
VOOPOO Drag Mini 117W 4400mAh s atomizérem  UFORCE T2 Tank 5ml B-Atrovirens DOPRODÁNO
VOOPOO Drag Mini 117W 4400mAh s atomizérem  UFORCE T2 Tank 5ml B-Atrovirens DOPRODÁNO
VOOPOO Drag Mini 117W 4400mAh s atomizérem  UFORCE T2 Tank 5ml B-Atrovirens DOPRODÁNO
VOOPOO Drag Mini 117W 4400mAh s atomizérem  UFORCE T2 Tank 5ml B-Atrovirens DOPRODÁNO
VOOPOO Drag Mini 117W 4400mAh s atomizérem  UFORCE T2 Tank 5ml B-Atrovirens DOPRODÁNO
na dotazna dotaz bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
???
Osobně v Chomutově:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódECG10157-BAVýrobceVOOPOOZáruka24 měsíců
Zmenšená a upgradovaná verze populárního modu Drag od výrobce VooPoo přináší uživateli ještě komfortnější používání a pohodlnější vapování v průběhu celého dne. Model VooPoo Drag Mini láká na kompaktní rozměry, stylové designové zpracování a pokročilou výbavu, jejímž základem je skvělý a propracovaný čip GENE.FIT. V neposlední řadě potom zaujme obrovskou kapacitou integrované baterie. Rozměry celého modu činí 81,5 x 48,5 x 25,5 mm a skvěle padne do každé ruky. Konstrukce je vyrobena z kvalitní zinkové slitiny a boční panel potom z resinu. Právě tento boční pryskyřicový panel dělá z modu skutečnou designovou lahůdku. Na výběr máte hned osm barev. Mod se velice příjemně drží i při celodenním používání díky přepracovanému designu, zaobleným hranám a odlehčenější konstrukci.
 
Obrovská integrovaná baterie se ukrývá uvnitř modu. Její kapacita činí krásných 4400 mAh a bez problému si poradí s celodenním provozem při běžném potahování. Díky integrované baterii si také můžete užívat maximální výkon až 117 W a pohodlné dobíjení pomocí USB portu se zachováním životnosti baterie. Čip totiž obsahuje balancer, který dbá na efektivní a rovnoměrné dobíjení a prodlužuje životnost vaší baterie. Všechna nastavení probíhají s pomocí displeje umístěného v přední části gripu. Displej je čitelný a celé rozhraní je velice intuitivní a budou si s ním rozumět také začátečníci. Všechny parametry nastavujete pomocí regulačních tlačítek umístěných pod displejem. Spínací tlačítko je potom umístěné ve vrchní části, stejně jako u modů Drag a Drag 2.
 
V těle modu najdete pokročilý čip GENE.FIT, který umožní naprosto bezpečný vaping, rychlý náběh žhavení a možnost používání nového režimu FIT, jež ochrání vaše žhavící hlavy proti připálení. Detekuje nedostatečné množství e-liquidu v tanku a žhavení vypne. Tento režim pracuje s clearomizérem UFORCE T2, který najdete v tomto balení. Nelze ho využít pro vlastní RDA / RTA / RDTA atomizéry. Samotný clearomizér VooPoo UFORCE T2 potom nabídne obrovský objem na e-liquid, praktické vrchní plnění a spodní systém airflow. Součástí sady je také nové tělísko UFORCE P2, jehož jádro tvoří speciální mesh spirála pro efektivní odpaření velkého množství e-liquidu v co nejkratším čase. S tělískem získáte výjimečné podání chuti a hustou páru. Clearomizér je rovněž kompatibilní s celou rodinou žhavících hlav UFORCE. Dohromady tvoří s modem Drag Mini skvělou dvojici, která cílí na milovníky přímého potahování do plic. Pokud hledáte stylový mod se srozumitelným rozhraním a pokročilými funkcemi, narazili jste na toho pravého.
 
Upozornění: Boční strana modu je vyrobena z resinu a každý kus se může mírně lišit svým vzorem. Výběrem barvy tak určujete pouze odstín, nikoliv přesný vzhled resinového panelu.
 
 
 
 
Obsah balení:
 
1x mod VooPoo Drag Mini
1x clearomizér VooPoo UFORCE T2
1x žhavící tělísko UFORCE P2 (0,6 ohm)
1x žhavící tělísko UFORCE N1 (0,13 ohm)
1x náhradní pyrexové tělo (3,5 ml)
1x sada náhradních o-kroužků
1x USB kabel
1x uživatelský manuál
 
 
 VýrobceVOOPOO
Popis
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.