UWELL Crown 4 kit stříbrný

2x 18650; 200W; 6ml
UWELL Crown 4 kit stříbrný
2 099 Kč 1 735 Kč bez DPH
Do 2-3 dnů
Osobně v Chomutově:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódECG10968-02VýrobceUWELL

Uwell nám nyní přináší nástupce úspěšného atomizéru Crown 3 - nyní se jedná o Crown 4 v setu s modem, který tento skvělý atomizér povznesl na ještě větší úroveň.

Mód je vybaven čipem UWELL, který nabízí stabilní křivku žhavení, ochranu proti přebití, podbití a zároveň i balancer, který slouží k stejnoměrnému nabití baterií. Další ochranou, která nepatří mezi uplně standardní je teplotní ochrana, která chrání mód před přehřátím a následnými problémy, které s tímto souvisí. Jako samozřejmost bereme podporu režimu TCR, co je však potřeba vyzdvihnout je podpora teplotního režimu pro SS904 - v tomto režimu se žhavící hlavou z tohoto materiálu  (hlavy DUAL SS904L 0,2ohm a DUAL SS904L 0,4ohm) nám přináší všechny výhody využití TC, které je zde vyladěno do posledního detailu.

I přes své malé rozměry (84 x 52,5 x 25mm) je robustním kouskem, který zvládne bez přesahu atomizér o průměru až 25,7mm a díky dvěma bateriím, které se schovávají pod bočním panelem jej můžete využívat v režimu výkonu až do 200W.

Na čelní straně nalezneme dostatečně velké žhavící tlačítko na kterém je vystouplá královská koruna. Díky ní tlačítko nabízí přesný stisk. Pod tlačítkem se nachází prostorný, dobře čitelný displej jež zobrazuje všechny potřebné informace. Mezi displejem a Micro USB konektorem, který je úplně dole se nachází dvě regulační tlačítka + a -.

Atomizer Crown IV je ručně leštěný, geniálně navržený atomizér, který nabízí jednoduché vrchní plnění - bajonetové 90° zavíraní. Kapacitu liquidu, která činí 5ml, v případě použití bubble skla jednoduše zvýšíme na 6ml (Atomizér není určen pro použití s nikotinovými náplněmi).

Žhavící hlavy se mění spodem, pouze vysunutím staré hlavy a zasunutím hlavy nové.

 

Specifikace:

Rozměry modu: 84 x 52,5 x 25mm
Rozměry atomizéru: 54,8 x 25,7mm
Maximální výkon: 200W
Baterie: 2 x 18650 (Baterie nejsou součástí balení. Výrobce doporučuje použití baterií s vybíjecím proudem min 25A)

 

Obsah balení:

1x Crown IV Mod
1x Crown IV Tank
1x Bubble sklo
1x Žhavící hlava 0,4ohm SS304L
1x Žhavící hlava 0,2ohm SS304L
1x Micro USB kabel
1x Náhradní "O" kroužky
1x Krytka drip tipu
1x Manuál

 

VýrobceUWELL
Popis
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.