Teslacigs Poker 218 TC Box Mod černý

Teslacigs Poker 218 černý
1 599 Kč 1 321 Kč bez DPH
Do 2-3 dnů
Osobně v Chomutově:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódECG10988-01VýrobceTESLACIGS

Tento výkonný mod od společnosti Teslacigs nám přináší velmi kvalitní čip, jak je u této společnosti již standardem, který nabízí výkon až 218W, podporu teplotních režřimů (Titan, Nikl, Nerez a režim TCR). Grip je poháněn 2 články typu 18650 (nejsou součástí balení), které se vkládají pod magnetická dvířka a lze je nabíjet i v modu pomocí Micro USB konektoru.

Dostatečně velký displej Vám zobrazí všechny potřebné informace. Nad displejem se nachází žhavící tlačítko a mechanický přepínáč, který umožňuje okamžité vypnutí módu. Mód stále podporuje i tzv. pětiklik, kdy dojde k zamčení/odemčení po 5 rychlých stisknutích žhavícího tlačítka. Pod displejem se nachází 2 regulační tlačítka "+" a "-".

Mód je kvalitně zpracovaný, vyrobený ze zinkové slitiny. Díky jeho neotřelému designu si najde jistě mnoho příznivců, kteří jej budou chtít přidat do své sbírky.

Obsah balení:
1x  Teslacigs Poker 218 TC
1x Micro USB kabel

 

VýrobceTESLACIGS
Popis
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.