Joyetech Teros Starter Kit 2ml 480mAh

480mAh, 2ml
Teros PC 1
449 Kč 371 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v Chomutově:ihnedPřepravní společností:zítra
KódECG10164-PC1VýrobceJOYETECHZáruka24 měsíců

Ideální novinka pro začátečníky v oblasti elektronických cigaret, která nabídne nízkou váhu i rozměry, jednoduchou obsluhu a solidní výdrž baterie.

Rozměry činí pouhých 90 x 29 x 12mm, což z ní dělá kompaktní cigaretu, která se vejde do každé kapsy i dlaně. Systém výměnných cartridgí, automatické žhavení – při potahu se automaticky sepne žhavení, a kapacitu baterie 480mAh, která se na první pohled zdá nízká. Joyetech TEROS ovšem nabízí speciální režim konstantního napětí 1,85V, čímž šetříte jak kapacitu baterie, tak i její životnost.

Aktuální kapacitu baterie indikuje LED dioda umístěná v přední části. Při nabití nad 50% svítí zeleně, pod 50% červeně. Pokud začne blikat, doporučujeme cigaretu nabít. Micro USB vstup pro dobíjení se nachází na boční straně.

Cartridge pojme až 2ml e-liquidu a plní se bokem po vysunutí gumové záslepky.

Jednoduchá elektronická cigareta spadající mezi tzv. POD systémy ideální jak pro začínající e-kuřáky, tak pro pokročilé jedince.

 

Joyetech TEROS doporučujeme využívat s nikotinovými solemi.

VýrobceJOYETECH
Kapacita (mAh)480
Objem atomizéru (ml)2
Popis
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.