Innokin Zenith 4ml atomizér

4ml
Innokin Zenith D24
Innokin Zenith D24
Innokin Zenith červerný
Innokin Zenith Fialový
Innokin Zenith černý
Innokin Zenith stříbrný
Innokin Zenith Modrý
KódECG10902VýrobceINNOKINZáruka24 měsíců

Innokin Zenith je atomizér, který vznikl ve spolupráci amerického a řeckého významného recenzenta a společnosti Innokin. Atomizér byl dolazen k dokonalosti a má několik předností, které z něj dělají ideální atomizér pro každodenní použití všech vyznavačů klasického šlukání - MTL.

Atomizér má průměr 24mm a jednoduché vrchní plnění, kdy se otáči vrchní prstenec o 90°. Po otočení se objeví plnící otvor, který je dostatečně velký pro plnění všemi dostupnými lahvičkami. Při tomto otevření se zároveň uzavře přívod liquidu ke žhavící hlavě čímž nás chrání proti protečení. Vrchní víčko po naplnění jednoduše otočíme zpět.

Žhavící hlavy jsou vybaveny kanthalovou spirálkou, hlavy máme skladem ve 3 provedeních - 0,5ohm (doporučený výkon 13W - 17W), 0,8ohm (doporučený výkon 14W - 17W) a 1,6ohm (10W - 14W, hlava je doporučená i pro použití s nikotinovou solí). Hlavy se mění jednoduše vytažením z těla atomizéru.

V atomizéru můžete použit liquid s poměrem 40VG/60PG - 70VG/30PG.

Atomizér nemá vyměnitelné sklo, nicméně tuto nevýhodu vyvažuje možností měnit žhavící hlavy i s plným atomizérem liquidu.

 

Specifikace:
Objem: 4ml
Průměr: 24mm
Výška: 53mm

Obsah balení:
1x Innokin Zenith D24
2x Žhavící hlava
1x Náhradní drip tip

 

 

Tento atomizér není určený pro použití s nikotinovými liquidy.

VýrobceINNOKIN
Innokin Zenith D24Innokin Zenith D24
Innokin Zenith červernýInnokin Zenith červerný
Innokin Zenith FialovýInnokin Zenith Fialový
Innokin Zenith černýInnokin Zenith černý
Innokin Zenith stříbrnýInnokin Zenith stříbrný
Innokin Zenith ModrýInnokin Zenith Modrý
PopisObrázky
Na vašem soukromí nám záleží

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Povolit všePodrobné nastavení
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.