Geekvape Aegis Mini 80W 2200mAh camouflage

80W, 2200mAh
geekvape aegis mini
geekvape aegis mini
geekvape aegis mini water
1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v Chomutově:zítraPřepravní společností:čtvrtek 22.10
KódECG10049-CMVýrobceGEEK VAPEZáruka24 měsíců

Kompaktní, velice odolný mód, jako další z řady Aegis.

 

Nový model Aegis Mini nám nabízí integrovanou baterii s kapacitou 2200mAh, maximální výkon až 80W. Díky této kapacitě si poradí s několikahodinovým provozem, v případě potřeby jej díky podpoře nabíjení až 2A dokážete pomocí kompatibilního adaptéru nabít na 80% již za 30 minut.

Samozřejmě, jako každý z řady Aegis je vybaven odolností třídou IP67, která nabízí voděodolnost, prachuodolnost a nárazuvzdosnost.

Srdcem gripu je čip AS, který nabízí rychlý náběh žhavení, základní ochrany (ochrana proti přebití, podbití, zkratu a dlouhého žhavení >10sekund). Čip mimoto podporuje režimy TC (Nikl, Titan, Nerez), TCR, VPC a BYPASS (režim přímého výstupního napětí).

Aegis Mini je díky svým vlastnostem vhodným kandidátem pro všechny aktivní vapery, kteří se často pohybují v přírodě či pracují ve zhoršených podmínkách.

 

Obsah balení:
1x Geekvape Aegis Mini
1x Micro USB kabel
1x Náhradní krytka vstupu USB Micro
1x Manuál

 

 

VýrobceGEEK VAPE
geekvape aegis minigeekvape aegis mini
geekvape aegis mini watergeekvape aegis mini water
PopisObrázky
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.