Eleaf Lexicon Kit s Ello Duro stříbrný

Lexicon set stříbrný
1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Do 2-3 dnů
Osobně v Chomutově:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódECG10880-SSVýrobceELEAFZáruka24 měsíců

Tato cigareta není vhodná pro použití s nikotinovými náplněmi.

Eleaf Lexicon hraje všemi barvami a má nastavitelné RGB podsvícení. Nejsou to ale jen světýlka, kterými se může tenhle výkonný mod pochlubit. Dvě baterie 18650 (nejsou součástí balení) mu umožňují dosáhnout až 235W, a to ve spojení s nízkoodporovým ELLO Duro tankem zajistí obrovské mraky páry a skvělou chuť. Hlavním tahákem je však design, na kterém si Eleaf nechal záležet. Kvalitně zpracovaný lesklý povrch s výraznými barvami dokonale doplňuje sérii LED diod a dvě nekonečná zrcadla v rozích.

 

 

S přehledným displejem nebudete mít nejmenší problém nastavit vše potřebné. Snadno přepnete mezi dostupnými režimy. Vybírat můžete mezi klasickým výkonem, teplotními režimy pro niklové, titanové a nerezové spirálky a TCR režimem, se kterým využijete v rámci TC i další vhodné materiály. Nechybí ani šikovná funkce předžhavení spirálky, kromě času předžhavení lze nastavit také výstupní výkon. Ten upravíte i v rámci teplotních režimů. Bohatá a rozmanitá nastavení na vás čekají také v rámci LED diod. Měnit můžete nejen barvu, ale také styl a dobu podsvícení.

 

 

Součástí sady je také osvědčený nízkoodporový tank ELLO Duro. Barevně ladí k samotnému modu jak tělem, tak náustkem. Široké skleněné tělo poskytuje obrovský objem 6,5ml. Balení obsahuje také dvě žhavící hlavy, které místo klasické spirálky nabízejí speciální mesh s velkou plochou pro odpařování e-liquidu. Těšit se tak můžete na mnohem více páry a ještě lepší chuť. Určené jsou pro přímé potahování do plic.
Pro správné a bezpečné používání doporučujeme zvolit dvě stejné a stejně staré baterie.

 

Obsah balení:

1x Lexicon mod
1x ELLO Duro atomizér
1x žhavící hlava HW-N 0,2Ω
1x žhavící hlava HW-M 0,15Ω
1x QC USB kabel
Náhradní těsnění

 

VýrobceELEAF
Objem atomizéru (ml)6,5
Typ baterie18650
Počet baterií2
Popis
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.