Eleaf iStick Basic baterie černá

baterie-samostatný grip Eleaf iStick Basic, 2300mAh
baterie-samostatný grip Eleaf iStick Basic, 2300mAhVíce informací
iStick-basic-battery
699 Kč578 Kč bez DPH
Do 2-3 dnů
na dotazPřepravní společností:na dotazOsobně v Chomutově:
KódECG10421-01VýrobceELEAFZáruka24 měsíců
Zobrazit více

Popis:
Tato baterie je součástí setu Eleaf iStick Basic.   Má kompaktní rozměry a nadstandardní kapacitu 2300mAh. Baterie se velmi jednoduše ovládá Baterie má velmi jednoduché ovládání, žádná regulace výkonu (ten je určen pouze odporem použité žhavící hlavy), prostě zmáčknete a kouříte. LED indikace prosvětluje ovládací tlačítko a microUSB konektor, ukazuje také stav nabití baterie. Po ukončení potahu pustíte tlačítko a LED kontrolka se na chvilku rozsvítí a nebo bliká. Pokud svítí nepřerušovaně, tak je baterie nabitá na 60-100%, pokud bliká velmi pomalu, tak na 30-60% a čím rychleji bliká, tak je více vybitá.
Baterie se nabíjí standardně přes micro USB konektor, takže můžete použít běžnou USB nabíječku (v balení je přiložen kabel USB  / Micro USB). Doporučený nabíjecí proud je 1A. Po připojení na nabíječku se LED kontrolka rozsvítí červeně a po nabití baterie zhasne. Při nabíjecím proudu 1A je doba nabíjení 3 hodiny.


Technické parametry:

Baterie iStick Basic
Kapacita baterie: 2300 mAh 
Rozsah odporu žhavícíh hlav: 0,4 až 5 ohm
Nabíjení: microUSB konektor, vstup 5V
Připojení atomizéru: konektor magnetický
Maximální výkon: 30W
Integrovaný bateriový článek

VýrobceELEAF
Kapacita (mAh)2300
Výkon (W)30
Barvačerná
PopisObrázky
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.