Eleaf GS Tank atomizér MTL

objem 3ml, 2x hlava GS Air Ni 0,15Ohm TC
Eleaf GS Tank atomizér MTL
Akce
Eleaf GS Tank atomizér MTL
Eleaf GS Tank atomizér MTL
399 Kč 330 Kč bez DPH
Do 2-3 dnů
Osobně v Chomutově:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódECG10299VýrobceELEAFZáruka24 měsíců

Popis:
Upozornění: není určeno pro nikotinové náplně. 
Atomizér Eleaf GS Tank je dalším novým členem řady GS. Je precizně vyroben z nerezové oceli a pyrexu. Při kompaktních rozměrech nabízí nadstandardní kapacitu 3ml. V setu je osazen žhavící hlavou Eleaf GS Air Ni 0,15ohm s niklovou spirálou pro teplotní režimy. Alternativně lze použít hlavy s kantalovými spirálami GS Air 0,75ohmGS Air 1,2ohm a GS Air 1,5ohm. Přívod vzduchu (air flow) je proveden otočným kroužkem v základně. Primárně byl vyvinut pro grip iStick TC40W, ale slušet bude i třeba na Asteru nebo Picu.

Technické parametry:
délka 50mm
průměr 22mm
objem 3ml
odpor žhavící hlavy 0,15 ohm/Ni
závit 510


 

Upozornění:
Novou žhavící hlavu je třeba nechat pořádně nasát liquidem. Při její instalaci je dobré kápnout cca 5-6 kapek rovnou do středu žhavící hlavy. Naplnit atomizér liquidem, našroubovat a poté nechat odstát 5 min, raději až 10 minut před prvním použitím. Liquid nikdy nedokuřujte až do konce, aby nedošlo k přepálení vaty ve žhavící hlavě. Životnost hlavy se odhaduje cca na 2-4 týdny. Záleží na tom, jak hodně kouříte, jakým stylem a také na používaném liquidu.


 

VýrobceELEAF
Průměr (mm)22
Odpor (Ohm)0,15
Typ závitu510
Délka (mm)50
Objem atomizéru (ml)3
Barvastříbrná/černá
Popis
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.