Eleaf Elven POD Starter Kit 360mAh zlatý

Eleaf Elven POD Starter Kit 360mAh
Vyberte variantu
399 Kč s DPH
330 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Chomutově:
pondělí 17.6
Přepravní společností:
úterý 18.6
KódECG10080-12
VýrobceELEAF
Popis

Eleaf Elven Pod Kit je novinka ze společnosti Eleaf, která rozšiřuje počet POD systémů na trhu. Elven však patří mezi velmi povedené kousky, nabízí nám extrémně nízkou váhu, malé rozměry, automatické spínání a indikátor stavu baterie.

S rozměry 20 x 10 x 100mm je opravdu miniaturní. Ukrývá v sobě baterii s kapacitou 360mAh, která díky výkonu 5W – 15W vydrží několikahodinový provoz. Cigareta pracuje na principu přímého výstupního napětí – výkon dle stavu nabití baterie.

Ve spodní části nalezneme notifikační diodu, která nám nabízí informace o stavu baterie. Pokud baterie svítí zeleně, je dostatečně nabitá. Pokud svítí modře, stále můžete cigaretu používat. Pokud svítí červeně, co nejdříve ji nabijte. Cigareta se nabíjí pomocí Micro USB vstupu umístěného ve spodní části cigarety.

Spínání je zcela automatické – žhavení je aktivováno potahem.

Cartridge je umístěna ve vrchní části cigarety. Plní se bokem a nabízí objem 1,6ml a obsahuje žhavící spirálku s odporem 1,6ohm.

Cigareta je určena pro šlukování, radost udělá všem začátečníkům i pokročilým vaperům.

Doporučujeme používání v kombinaci s nikotinovou solí.

VýrobceELEAF
Objem (ml)1,6
Odpor (Ohm)1,6
Kapacita (mAh)360
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.