Eleaf BCC-CT atomizér 510

objem 1,6ml, výměnná žhavící hlava, závit 510
Clearomizér Eleaf BCC-CT 510 barvy
Clearomizér Eleaf BCC-CT 510 barvy
Clearomizér Eleaf BCC-CT 510 ciry
Clearomizér Eleaf BCC-CT 510 cerny
Clearomizér Eleaf BCC-CT 510 zavit510
Clearomizér Eleaf BCC-CT 510
KódECG10261VýrobceELEAFZáruka24 měsíců

Popis:
Clearomizér Eleaf BCC-CT patří mezi nejnovější výměnné plnící systémy od společnosti Eleaf. Je k dispozici v osmi barevných provedeních, má elegantní a neotřelý design a velmi snadné plnění. Žhavící hlava Eleaf BDC 1,8ohm má dvojité žhavením a je umístěna ve spodní části clearomizéru, tím je neustále ponořena v e-liquidu a nedochází ke změně jeho chuti. Alternativně lze použít i hlavu BDC 1,6ohm (má větší kouřivost, ale o trochu menší životnost). Dvojité žhavení (dvě souběžně zapojené spirálky) zajišťuje delší životnost a větší dýmivost. Atomizér je kompatibilní se staršími verzemi žhavích hlav BCC určených pro Mini BCC a Mega BCC.

Výměna žhavící hlavy: Vyšroubujte kovovou základnu clearomizéru, vyjměte starou žhavící hlavu ze silikonové základny a stejným způsobem nasaďte novou. Naplňte clearomizér e-liquidem a před prvním použitím vyčkejte zhruba 3 minuty, aby došlo ke správnému nasáknutí e-liquidu.

Plnění: Odšroubujte clearomizér z baterie, otočte náustkem dolů a vyšroubujte kovovou základnu. Naplňte liquidem, ale jen po stěně. Náplň se totiž nesmí dostat do středové kovové trubičky, ta slouží pro správné proudění vzduchu. Pokud se tak stane, nechte zcela vyschnout. Našroubujte kovovou základnu zpět.

Technické parametry:
závit 510
objem 1,6ml
odpor 1,8ohm
materiál ocel, plast 

VýrobceELEAF
Clearomizér Eleaf BCC-CT 510 barvyClearomizér Eleaf BCC-CT 510 barvy
Clearomizér Eleaf BCC-CT 510 ciryClearomizér Eleaf BCC-CT 510 ciry
Clearomizér Eleaf BCC-CT 510 cernyClearomizér Eleaf BCC-CT 510 cerny
Clearomizér Eleaf BCC-CT 510 zavit510Clearomizér Eleaf BCC-CT 510 zavit510
Clearomizér Eleaf BCC-CT 510Clearomizér Eleaf BCC-CT 510
PopisObrázky
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.