Aspire Tigon atomizér 3,5ml

Aspire Tigon 3,5ml
KódECG11010VýrobceASPIREZáruka24 měsíců

Aspire přichází s dalším atomizérem, který je velmi povedeným kouskem, který potěší jak příznivce klasického MTL šlukování, tak i utaženějšího DL potahu do plic. S průměrem 24,5ml jej osadíte snadno na každý větší mód a díky kapacitě 3,5ml jej ocení všichni náročnější uživatelé.

Atomizér na nové žhavící halvy Tigon v současné chvílí nabízí 3 druhy žhavící hlav. V balení najdeme žhavící hlavu s odporem 0,4ohm (23W-28W), která je vhodnější pro přímý potah do plic, tak i hlavu s odporem 1,2ohm (10W-12W), která je vhodná pro klasické šlukování. Dále je výraběna žhavící hlava s odporem 0,7ohm(20W-25W) využívající meshové tkaniny místo klasické spirálky - tato hlava je opět vhodná pro DL. Díky větší odpařovací ploše nám nabídne lepší podání chuti a větší tvorbu páry.

Atomizér využívá vrchního plnění e-liquidem. Vrchní pojistý kroužek pouze nadzvednete a celý topcap vysunete směrem dle šipky.

Žhavící hlavy se mění jednoduše - odšrobuje se základna a žhavící hlava se pouze vytáhne z těla atomizéru. Novou žhavící hlavu pouze vložíte do těla do atomizéru. Žhavící hlavu můžete měnit kdykoliv, není potřeba mít prázdný atomizér.

Atomizér má regulovatelný spodní přívod vzduchu. Díky tomu jej lze využívat jak na MTL, tak i na DL.

 

Tento atomizér není určený pro používání s nikotinovými náplněmi.

Obsah balení:
1x Tigon Tank
1x Náhradní skleněné tělo
1x Žhavící hlava 0,4ohm Ni80
1x Žhavící hlava 1,2ohm Ni80
10x Náhradní o-kroužek
1x Drip tip
1x Manuál

 

VýrobceASPIRE
Popis
Na vašem soukromí nám záleží

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Povolit všePodrobné nastavení
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu platné legislativy je v tomto e-shopu zakázán prodej osobám mladším 18 let.
KONTROLA VĚKU
Prohlašuji, že jsem starší 18 let. Jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a souvisejících produktech vč. náplní do nich. Veškeré zboží a výrobky v tomto e-shopu jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v tomto e-shopu objednávat ani ho převzít.